Nilüfer'den Üzen Haber! Konseri Ertelendi -
GündemSosyal

Nilüfer’den Üzen Haber! Konseri Ertelendi

Ünlü şarkıcı Nilüfer, koronavirüsüne yakalandı ve yüksek ateş nedeniyle hastaneye başvurdu. Sağlık durumu hakkında bilgi vermek için Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Ünlü şarkıcı Nilüfer, koronavirüsüne yakalandı ve yüksek ateş nedeniyle hastaneye başvurdu. Sağlık durumu hakkında bilgi vermek için Instagram hesabından bir paylaşım yaptı. Paylaşımında, birkaç gün önce yüksek ateş ve diğer semptomlarla covid virüsüne yakalandığını öğrendiğini belirtti.

Hastanede tedavi gördüğünü ifade eden Nilüfer, “Sevgili dostlar ve değerli kamuoyuna, birkaç gün önce başlayan yüksek ateş ve beraberindeki semptomlarla, maalesef covid virüsüne yakalandığımı öğrendim. Hastanede tedavim devam ediyor ama değerli doktorlarımızın da gayretiyle en kısa zamanda iyileşme sürecimi tamamlayacak ve yeniden buluşacağız. Bu yüzden, 22 Eylül’deki konserimi, 14 Ekim’e ertelemek zorunda kaldım. En kısa zamanda, bir arada, yeniden buluşmak dileğiyle” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)