MüzikMüzik Haber

Norm Ender’den Edis Görgülü ve Tarkan Açıklaması

‘Konu Kilit’ isimli çalışmasıyla rap müzik listelerindeki yükselişini hızla sürdüren Norm Ender Posta’dan Oya Çınar’a konuştu.

Norm Ender, ‘Konu Kilit’ şarkısında atıfta bulunduğu ‘Yeni bir Tarkan olamıyor mu Edis Görgülü?’ sözlerine açıklık getirirken, müzikal kariyerine ve bakış açısına dair merak edilenleri paylaştı.

”Mekanın Sahibi’ndeki eleştirilerimin hepsi daha odaksal. ‘Konu Kilit’te bu odak daha dağınık ve geniş bir yelpazeye yayılıyor. Aslında ikisinin birbirini tamamlar nitelikte şarkılar olduğunu düşünüyorum.” diyen Norm Ender, şarkıda geçen Edis Görgülü ve Tarkan ifadeleri hakkında konuştu.

Norm Ender, ”Bu soruyu ben magazin dünyasına soruyorum aslında. Hani yeni bir Tarkan olacağını söylüyordunuz Edis’in, ne oldu bizim iş? Sevilen sanatçılara benzetilme gayreti, yeni seslerde oluşan baskıyı arttırıyor ve bence bu durum onların kariyerlerini olumsuz yönde etkiliyor.” dedi.

Özeleştiride bulunan Norm Ender, zamanı doğru kullanma konusunda düzensiz olduğunu ve erteleyici olduğunu dile getirdi.

İlgili Haber: Norm Ender “Konu Kilit” İle Zirvede!

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/1N9o7
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.