Müzikonair O Ses Türkiye Yarışmacısından Hadise’ye Sert Sözler: Yıldız Tilbe’nin Tırnağı Bile Olamaz! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

O Ses Türkiye Yarışmacısından Hadise’ye Sert Sözler: Yıldız Tilbe’nin Tırnağı Bile Olamaz!

O Ses Türkiye yarışmasında güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Sergen Sesli, son paylaşımlarıyla sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

O Ses Türkiye yarışmasında güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Sergen Sesli, son paylaşımlarıyla sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı. Sesli, Hadise’nin kendisine verdiği sözü tutmadığını iddia ederek sert ifadeler kullandı ve gündem oldu.

Sergen Sesli, 7 Kasım 1997 doğumlu Adana’lı bir müzisyen. Müzik kariyerine sokakta müzik yaparak başlamış ve daha sonra 2014 yılında Xfactor Star Işığı yarışmasına katılmıştı. Ardından 2017’de O Ses Türkiye yarışmasına girmişti.

Sözünü Tutmadı!

O Ses Türkiye’de Sergen Sesli’yi ilk turda Murat Boz ve Hadise döndü. Sesli, Hadise’yi seçmiş ve Hadise de kendisine “Beni seçersen seni sahneye çıkaracağım” demişti.

Ancak, Son paylaşımıyla dikkat çeken Sergen Sesli, Hadise’nin kendisine verdiği sözü tutmadığını belirterek ünlü şarkıcıyı suçladı. “Hiçbir şeyine ihtiyacım yok. Ben müziği sokakta yaparken de mutluyum” dedi.

Sesli, sözlerini “Siz Yıldız Tilbe’nin tırnağı bile olamazsınız. O söz vermediği halde sahnesini paylaştı benimle. Gerçek sanatçı var, sahte sanatçı var, şovmen sanatçı var” diye sürdürdü.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)