Müzikonair Ödül Alamayan Sefo İsyan Etti: PowerTürk Grubunu Esefle Kınıyorum! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ödül Alamayan Sefo İsyan Etti: PowerTürk Grubunu Esefle Kınıyorum!

Isabelle , Bilmem Mi , Affettim gibi şarkılarla son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Sefo, yarışmada kendine yer bulamayınca yarışmayı düzenleyen PowerTürk grubunu eleştirdi.

Power Müzik Ödülleri, önceki akşam Atatürk Kültür Merkezi’nde VAKKO ve Power Group Yönetim Kurulu Başkanı Cem Hakko’nun ev sahipliğinde gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Sosyal medyanın da gündem konularından biri olan yarışma ile ilgili rapçi Sefo’dan dikkat çeken bir çıkış geldi.

Isabelle , Bilmem Mi , Affettim gibi şarkılarla son dönemin popüler isimleri arasında yer alan Sefo, yarışmada kendine yer bulamadı. Ünlü rapçi, sosyal medya hesabından yarışmada rap/ hiphop kategorisinin yer almasından şikayetçi olurken, Hadise ile sahneye çıkarak ödül alan Murda’ya da imalı bir göndermede bulundu.

Siz Kabul Etmeseniz De Biz Varız!

Sefo, “Müzik Ödülleri adı altında ödül töreni yapıp ülkemizde ve dünyada bu kadar revaçta olmasına rağmen “Rap/Hiphop” kategorisi koymayan, bu kadar yok saymanın ardından yurt dışından ithal rapçi getirip onunla açılış sahnesi yapan PowerTürk grubunu esefle kınıyorum. Bu tweeti asla ve asla kendime ödül&davet beklediğimden değil, güçlü ve büyük bir güruhu yok saymalarından dolayı atıyorum. Siz kabul etmeseniz de biz varız, gerçi herkes her şeyin farkında zaten fazla söze gerek yok” dedi.

Sosyal medya fenomeni Fevzi Kaan’ın rüzgarıyla Isabelle şarkısı haftalarca müzik listelerinde yer alan Sefo, son projeleriyle düşüşe geçti. Rap müziğin yanı sıra pop müzikte de kendine yer bulamayan Sefo, özeleştiri yapmalı. Yeni yılda daha iyi işlere imza atması beklenen Sefo’nun eski günleri mumla aranıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu