CANLI YAYIN | BAU Radyo 4. Müzikonair Ödülleri 2019 -
Canlı AnlatımMüzikMüzik HaberÖzelRadyo

CANLI YAYIN | BAU Radyo 4. Müzikonair Ödülleri 2019

Canlı Anlatım : Serap ILGIN

Töreni canlı olarak izlemek için Tıklayınız.    Not: Canlı anlatımı okuyabilmek için Sayfayı F5 yaparak yenileyiniz.


22.08- Tören, ödül alan sanatçıların sahneye davet edilmesiyle sona erdi.

22.03- En İyi Yerel Radyo Karadeniz FM’e verildi. Ödülü ünlü radyocu Dr. Michael Kuyucu Cem Emrullah’a teslim etti. Kuyucu konuşmasında “Ben Altın Kelebek’e katılmıyorum” dedi, ardından Müzik Onair’a teşekkür etti.

22.02- En İyi Tiktoker Ödülü Nursema’ya verildi.

21.57- En İyi Prodüktör/Aranjör Ödülü Erhan Bayrak’a verildi. Bayrak sahneye 4,5 yaşındaki kızı ile birlikte çıkarak ödülü onun adına aldığını söyledi.

21.51- En İyi Klip Hande Ünsal’ın “Nerdesin” şarkısına verildi.

21.47- En İyi Üniversite Radyosu Ödülü Üsküdar Üniversitesi Radyosu’na verildi. Ödül radyo adına Nevzat Tarhan’a takdim edildi.

21.45- En İyi Türkçe Müzik Radyosu Ödülü Number1 Türk Fm’e verildi.

21.42- En İyi Çıkış Yapan Rap Sanatçısı Anıl Piyancı oldu. Piyancı’nın ödülünü takdim eden ünlü manken Ece Gürsel “Her sahneye çıktığımda zangır zangır titriyorum” dedi. Ödülü Piyancı adına Zeynep Bastık aldı. Piyancı ile çocukluk arkadaşı olduğunu söyleyen Bastık “Grip olduğu için onun yerine ödülü ben teslim aldım” dedi.

21.39- En İyi Çıkış Yapan Pop Müzik Sanatçısı Atiye tarafından Sura İskenderli’ye verildi. Atiye ilk defa ödül verdiğini söyledi.

21.35-  En İyi Radyo Programcısı Adem Metan seçildi. Ödülü Metan’a oyuncu Pelin Batu takdim etti.

21.31- En İyi Türk Sanat Müziği Sanatçısı Ödülü Zekai Tunca’ya verildi. “Ödül alacağımı beklemiyordum sadece katılımcı olduğumu düşünüyordum. Son birkaç yıldır bu kategori ödül törenlerinden çıkarılmıştı. Bu yüzden çok teşekkür ediyorum” dedi.

21.28- En İyi Türk Halk Müziği Sanatçısı Sevcan Orhan seçildi. Orhan konuşmasında “Yanlış anlamayın ne olur ama halk müziği yapmak bu ülkede zor” dedi. 

21.25- Törene Mustafa Ceceli ve Irmak Arıcı’nın “Mühür” adlı şarkısını sahnede  birlikte seslendirmesi damga vurdu.

21.16- Sunucu Ceyhun Yılmaz, sosyal medyayı doğru kullanma konusunda esprili açıklamalarda bulundu. Yılmaz’ın açıklamaları salonda kahkahaların yükselmesini sağladı. Öte yandan, sosyal medya bağımlılığının küçük yaşlara kadar inmesine dikkat çekildi.

21.09- En İyi Rap Müziği Sanatçısı Ödülü’nü Ivana Sert, Norm Ender’e takdim etti. Ivana Sert’in ödülü takdim ederken “Rap müziğe aşığım, oğlum da çok seviyor” demesi dikkatlerden kaçmadı. Norm Ender “Ben şarkıyı en son şurada bıraktım. Hadise Harbiye’de mekanın sahibi benim demişti. Sonra İrem Derici ‘Mekanın sahibi Allah’tır’ dedi, sonra Diyanet’ten açıklama geldi. Ama şakalaşabiliyor olmak güzel bir şey” dedi. Norm Ender’in bu açıklaması salonu kahkahalara boğdu. Norm Ender şehitleri de anmadan geçmedi.

21.04- En İyi Sahne Performansı Özel Ödülü Kenan Doğulu’ya verildi. Törene katılamayan Doğulu, video bağlantısıyla izleyicilerle buluştu. Ödülü Doğulu adına İzzet Öz’e takdim edildi.

20.59- En İyi Düet Şarkı Ödülü Mustafa Ceceli ve Irmak Arıcı’nın seslendirdiği “Mühür” şarkısına verildi.

20.55- En İyi Albüm “Mest Of” albümüyle İrem Derici’nin oldu. “Albümün pr’ında rol alan Müzik Onair ailesine de çok teşekkür ederim” diyen İrem Derici, BAU konservatuvar bölümüne destek vereceğini söyledi.

20.54- En İyi Erkek Pop Müzik Sanatçısı Ödülü Bilal Sonses’e verildi.

20.51- En İyi Cover Şarkı Ödülü’nü Bana Da Söyle ile Ziynet Sali aldı. Ödülünü DMC Genel Müdür Yardımcısı Özden Bora takdim etti. Sali, “Alkışlar Ferdi Tayfur’a gitsin, müzik adına bu geceyi gerçekleştiren herkese teşekkürler” dedi.

20.47– En İyi Pop Müzik Kadın Sanatçı Ödülü Zeynep Bastık’a verildi. “Öncelikle diğer adayları alkışlamak istiyorum” diyerek söze başlayan Zeynep Bastık, ödül heyecanını paylaştı.

20.43- En İyi Ulusal Radyo Ödülü BestFM’e verildi.

20.41- Müzik Onair Jüri Özel Ödülü Funda Arar’a Özcan Beylan tarafından takdim edildi.

20.40- Müzik Onair Genel Yayın Yönetmeni Özcan Beylan konuşmasını gerçekleştirdi.

20.36- BAU Neslican Tay Özel Ödülü Haluk Levent’i temsilen Tarık Altun’a takdim edildi. Törene yolda olduğu için gecikeceğini belirten Haluk Levent, video ile bağlanarak yakında Rize’de bir sürprizi olacağını belirtti.

20.31- Törende Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Enver Yücel tarafından Bahçeşehir Üniversitesi’nde konservatuvar bölümünün gelecek yıl açılacağının müjdesi verildi. Yücel ayrıca coronavirüsüne dikkat çekti. Öte yandan sunucu Ceyhun Yılmaz “Sahnede birbirinizi öpmemenizi rica ediyoruz” diyerek törene katılanlara keyifli dakikalar yaşattı.

20.26- BAU Onur Özel ödülü Sabahat Akkiraz’a Enver Yücel tarafından takdim edildi. Ödülünü alan Akkiraz kadın cinayetlerine dikkat çekerek “Ödülümü asgari ücretle yaşamaya mahkum edilen halkım adına alıyorum” dedi.

20. 25- Törenin sunucusu Ceyhun Yılmaz açılış konuşması yapıyor.

20.20- Davetliler salondaki yerini aldı, tören başladı.

19.55- Kokteyl sonrası törene katılan sanatçılar ile röportaj gerçekleştirildi. Sabahat Akkiraz, İrem Derici gibi müzik dünyasının farklı tarzlarının önemli isimleri törenle ilgili duygularını paylaştı.

19.30 – Kırmızı halı röportajları yapılıyor.

19:05  – Tören 20:00 ‘da  başlayacak. Tören Milyon TV Kanalından Canlı yayınlanacak.


Milyon TV Frekans Bilgileri;  İnternet üzerinden canlı olarak izlemek için Tıklayınız.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)