MüzikMüzik Haber

Yalın Kendi Bilet Rekorunu Kırmaya Hazırlanıyor

Beşiktaş Stadyumu'nda vereceği bir konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Yalın, İstanbul Feriye'de basın mensuplarıyla bir araya gelerek etkinlik hakkında bilgi verdi.

Şarkıcı Yalın, profesyonel müzik kariyerinin 20. yılında unutulmaz bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor: Beşiktaş Stadyumu’nda vereceği bir konserle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan Yalın, İstanbul Feriye’de basın mensuplarıyla bir araya gelerek etkinlik hakkında bilgi verdi.

BWO Entertainment Genel Müdürü Ömer Lakay’ın yaptığı açılış konuşmasında, BWO ve Dolmabahçe A.Ş olarak Türkiye’nin en önemli sanatçılarını özlediğimiz stat konserlerinde seyirciyle buluşturacak olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

Stadyum konseri hakkında konuşan Yalın, “20 sene oldu ama ilk defa bir stadyum konseri yapacağız. Ben bunu delilik olarak görüyorum, bu iş ilk önüme geldiğinde ‘deli bunlar’ demiştim. Açılışta 10 bin bilet sattık birkaç saatte, bu çok gurur verici, çok mutlu edici benim için. İyi satacağımızı bekliyordum ama 10 bin çok ciddi bir rakam. Şu an 20 bine gelmek üzere muhtemelen sold out olacak diye düşünüyorum. Ben kendi bilet rekorumu kıracağım. Sporcu gibi hazırlanıyorum, antrenman yaparak, daha sağlıklı beslenmeye çalışarak… Bu işin fiziksel tarafı, bir de şov tarafı var. Benim hayatımın en büyük konseri olacak. Bazı şeyler sürpriz kalsın istiyorum ama sahne tasarımından ışık gösterisine finaldeki sürprizlere kadar daha önce izlemedikleri, benim de ilk defa başıma gelecek yüksek enerjili yüksek adrenalinli bir şov hazırlıyoruz. Önümüzdeki haftalarda çıkacak yeni bir şarkı var, bu aslında stadyum konserimiz için çıkacak. 20. Yıl özel konseri olduğu için ilk bestemi de çalmayı düşünüyorum. Ben beste yaparak başladığım için kariyerime, dedim ki ‘yaptığım şarkılar insanlara ulaşsın’ birinci hedefim bu, ikinci hedefim de ‘yıllar sonra da dinlensin.’ Bir bestecinin hayali gerçek oldu. 20 yıl sonra bugün hala sahnede en çok istek alan şarkılarımın arasında eski şarkılarım varsa bu bir bestecinin gerçekleşen hayalidir” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu