Müzikonair Oğuzhan Koç Sessizliğini Bozdu! Boşanma Sonrası Demet Özdemir’le İlgili İlk Kez Konuştu! | Müzikonair
GündemSosyal

Oğuzhan Koç Sessizliğini Bozdu! Boşanma Sonrası Demet Özdemir’le İlgili İlk Kez Konuştu!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 28 Ağustos 2022 tarihinde evlenmiş ve evliliklerinin sekizinci ayında ortak bir açıklama yaparak boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu. Yakın arkadaşı Eser Yenenler'in programına konuk olan Koç, samimi açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir 28 Ağustos 2022 tarihinde evlenmiş ve evliliklerinin sekizinci ayında ortak bir açıklama yaparak boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu. Yakın arkadaşı Eser Yenenler’in programına konuk olan Koç, samimi açıklamalarda bulundu.

“GÖZDE BİR DULUM”

Yenenler, “Hocam dulsun, bu denir mi? Bayağı bir düşündüm de…” dedi. Koç da cevap olarak “Evet, dulum… Gözde bir dulum” ifadelerini kullandı.

“BAŞARISIZ OLDUK HİSSİ GELİYOR”

Eser Yenenler ardından “Nasıl hissediyorsun, bir şey yaşadın. Bir şeyler yaşandı. Şimdi kendi kariyerine devam ediyorsun. Kendi içinde hissettiğin bir rahatsızlık var mı? Atıyorum bir başarısızlık ya da bir şey kendi içinde… Ben seni çok iyi gördüm. Yazın da karşılaştık, enerjin çok yerinde ama bu konunun sende yarattığı bir şey var mı?” diye sordu. Şarkıcı, “Bir tek şey var. Hayatınla ilgili bir plan yapıyorsun ve o plan işlemediğinde bu böyle bir süre yani bir plan yaptım ve işlemedi, başarısız oldum, başarısız olduk hissi geliyor. Karşılıklı geliyor” dedi.

“ÇIKARILACAK BİR SÜRÜ DERS VAR”

Yenenler’in “Yeni kararlar verdirdi mi bu sana?” sorusuna ise ünlü şarkıcı, “Tabii ki. Konunun kendisi önemli ve ciddi bir konu olduğu için bundan alınacak, çıkarılacak bir sürü ders var. Mutlaka almışımdır. Daha sonra alacağım, öğreneceğim bir şeyler de vardır… Daha sonra farkına varacaklarım olabilir. Ama hayatta bunlar var yani enteresan” cevabını verdi.

“ŞAHANEYDİ HER ŞEYİYLE”

Koç sözlerine, “Bazı şeyler var. Hakikaten ‘Bu benim başıma gelmez, benim planlarım belli’ diyorsun… Hepimiz ölmeyecekmişiz zannediyoruz ya, öleceğiz. Bu da olacak başına geldiği esnada çok şaşırmıyorsun. Şahaneydi her şeyiyle… İyi ki yaşadım… İyi ki benim başıma böyle bir şey geldi… Her şey yolunda, hayat devam ediyor…” diyerek devam etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu