Oğuzhan Koç Ve Demet Özdemir'in Evliliği Yağmur Tanrısevsin Yüzünden Mi Bitti? -
GündemSosyalVitrin

Oğuzhan Koç Ve Demet Özdemir’in Evliliği Yağmur Tanrısevsin Yüzünden Mi Bitti?

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti boşanmaya karar verdiklerini açıklamalarının ardından iddialar  da peş peşe geldi. İddialar arasında Koç'un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin'i hala unutamadığı ve ona döneceği söylendi.

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti boşanmaya karar verdiklerini açıklamalarının ardından iddialar  da peş peşe geldi. İddialar arasında Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’i hala unutamadığı ve ona döneceği söylendi. İhanet iddialarının asılsız olduğu her iki tarafından dost bir şekilde ayrılacağının altı çizildi.

Geçtiğimiz ağustos ayında şaşalı bir düğünle evlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliği kısa sürdü. Evi terk ettiği iddia edilen Özdemir ilişkisini bitirmesinin ardından peri masalı neden bitti sorularını akıllara getirdi. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç anlaşmalı boşanma kararı almasının ardından çok mutlu görünen çiftin neden ani bir kararla böyle bir boşanmaya gidildiği en çok merak edilen sorular arasında.

Peri masalı eski sevgili yüzünden mi bitti?

 

OnurAkayMedya’dan Mustafa Barış Durak’ın edindiği bilgiye göre aileye yakın kaynaklar Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’i hala unutamadığı ve ayrılıkta bunun en büyük payının olduğu belirtildi. Uzun soluklu bir aşk yaşayan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısever biranda birlikteliklerini bitirmişti. Koç daha önce de BKM’de beraber skeçler de rol aldığı oyuncu Zeynep Koçak ile sevgiliydi.
Öte yandan Sosyal medyada yer alan “evli bir yönetmen evli bir oyuncuyla ilişki yaşıyor” haberlerindeki oyuncunun Demet Özdemir olduğu öne sürülmesi haberlerinin gerçeği yansıtmadığı ise her iki tarafından açık bir dilde belirtildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)