Onur Haftası'nı Kutlayan Gökçe'nin Konseri İptal Edildi -
MüzikMüzik HaberVitrin

Onur Haftası’nı Kutlayan Gökçe’nin Konseri İptal Edildi

Ünlü şarkıcı Gökçe’nin Afyon Sandıklı ilçesindeki konseri, AKP'li Belediye Başkanı Mustafa Çöl tarafından iptal edildi. Çöl, Gökçe'nin "Sandıklı sınırlarına giremeyeceğini" iddia etti.

Son dönemlerde birçok şarkıcının konseri çeşitli gerekçelerle iptal ediliyor. Konseri iptal edilen sanatçılar kervanına şarkıcı Gökçe de dahil oldu.

Afyon’un Sandıklı ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Sandıklı Termal Turizm Festivali kapsamında ünlü şarkıcı Gökçe 11 Ağustos’ta sahne alacağı konserin iptal edildiğini duyurdu.

LGBTİ+ DESTEĞİ NEDENİYLE…

Çöl, konsere iptaline gerekçe olarak Gökçe’nin Onur Haftası’na destek verdiği “İsteyen istediğini sever, aşk aşktır. Love is love” mesajını gösterdi.

“İLÇEMİZ SINIRLARINA GİREMEZ”

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, 31 Temmuz tarihli paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Sandıklı’mızın ve Aziz Milletimizin dikkatine; 11 Ağustos 2023’de planladığımız organizasyon, bizzat yaptığım incelemeler neticesinde davetli sanatçının LGBT desteği içeren ve Sn. Cumhurbaşkımıza karşı iftiraya varan paylaşımları nedeniyle iptal edilmiştir.Her zaman dediğimiz gibi, biz bu ülkenin evladıyız. Ne Sn. Cumhurbaşkanımıza ne de kutsal değerlerimize zarar veren hiç kimseyi kabul etmedik, etmeyiz! Bırakın bu içerikleri paylaşanların Sandıklı’da sahneye çıkmasını, ilçemiz sınırlarından giremez! Aziz milletimize arz ederim!”

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)