Müzikonair Onur Şener Cinayeti Davasında Tanıklar Dinlendi | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Onur Şener Cinayeti Davasında Tanıklar Dinlendi

Müzisyen Onur Şener, Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında çıkan tartışma sonucu boynundan darbe alarak öldürülmüştü. Mahkemede tanıklar dinlendi. 

Müzisyen Onur Şener, Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında sahne almıştı. Şener, daha sonra çıkan tartışma sonucu kırık cam bardakla boynundan darbe alarak öldürülmüştü. 5 kişinin yargılandığı mahkemede tanıklar dinlendi. Bir sonraki duruşma 5 Mayıs’a ertelendi.

Tanık Cansu Ö, olay gecesi Şener’in sadece kadınlarla program yapacağını söyleyerek erkeklerin mekanı terk etmesini istediğini anlattı. Cansu Ö, sahneye birilerinin geldiğini gördüğünü ancak cinayete tanık olmadığını belirtti.

Tanık Çağrı Ç, olay anında sahnenin ön tarafında kargaşa yaşandığını söyleyerek, “Bizim masaya doğru gelen bir tartışma oldu. Kavganın nasıl başladığını bilmiyorum. Onur, masaya doğru gelince ben de tuttum. Jale bağırıyordu. Ancak iki tarafın da küfür ettiğini duymadım” ifadelerine yer verdi.

Tanık Gülce Naz A. da cinayet günü ile ilgili şu bilgileri verdi: “ittiğimiz de insanlar birbirleriyle kavga ediyorlardı. Onur’a kimin vurduğunu görmedim ama karşısında 3 kişi vardı. Onur Şener’in yere düştüğünü gördüm”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)