Müzikonair Orhan Gencebay Murat Kurum’a Seçim Şarkısı Besteledi: Dayanamadım, Yaptım | Müzikonair
GündemSosyal

Orhan Gencebay Murat Kurum’a Seçim Şarkısı Besteledi: Dayanamadım, Yaptım

Orhan Gencebay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum için özel bir seçim şarkısı besteledi. Murat Kurum, sosyal medya hesaplarından şarkının klibini paylaşarak Gencebay'a teşekkür etti.

Orhan Gencebay, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum için özel bir seçim şarkısı besteledi. Murat Kurum, sosyal medya hesaplarından şarkının klibini paylaşarak Gencebay’a teşekkür etti. Şarkının sözlerinde, seçim kampanyasında vurgulanan “Sadece İstanbul’a ve İstanbul’un tarihi değerlerine” odaklanılmış.

Klibin içeriğinde, Murat Kurum’un samimi anları ve İstanbul’un güzellikleri yer alıyor. Murat Kurum, şarkıyı sosyal medya hesaplarından paylaşarak, “İstanbulumuzun eşsiz güzelliğini anlatan Orhan Gencebay’ın şarkısını dinlediniz mi? Teşekkürler Orhan Baba” ifadelerini kullandı.

Dayanamadım, Yaptım…

Orhan Gencebay, konuyla ilgili olarak Hürriyet’e yaptığı açıklamada, “Murat Kurum güzel ve büyük işlere imza atacak birisi olarak İstanbul’a aday oldu. Onu sevdiğim için dayanamadım, bir şarkı yapmak istedim. ‘Yeniden İstanbul’ diye bir şarkı besteledim ve hediye ettim. Dinleyenlerin beğenmesi beni mutlu ediyor. Bu şarkıyı, Murat Kurum kardeşime, inşallah sayın başkanımıza bir hediyem olmuş olsun” dedi. Gencebay, İstanbul’un yönetimine talip olan Murat Kurum’un büyük başarılara imza atacağına inandığını ifade etti ve seçilmesini diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)