Müzikonair Ozan Çolakoğlu İle Boşanacakları İddia Edilmişti! Gülşen Sessizliğini Bozdu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ozan Çolakoğlu İle Boşanacakları İddia Edilmişti! Gülşen Sessizliğini Bozdu

Gülşen ve müzisyen eşi Ozan Çolakoğlu'nun evliliklerinde kriz yaşandığı ve boşanma aşamasına geldikleri iddia edilmişti. Ünlü çift iddiaları yalanladı.

Sisi lakaplı magazin habercisi Seyhan Soylu, son dönemde sahne kostümleri ile gündemde olan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun boşanma aşamasında olduğunu hatta Ozan Çolakoğlu’nun evi terk ettiğini öne sürmüştü.

Menajeri Yalanlamıştı

Azur Benan adında bir de çocukları olan ünlü çiftten açıklama geldi. Gülşen’in menajeri Haluk Şentürk konuyla ilgili ”Kesinlikle yalan haber. Hatta çok mutlular. Ozan Bey’in de evden ayrılması söz konusu değildir” ifadelerine yer vermişti.

Haluk Şentürk’ün ardından önceki gün birlikte görüntülenen Gülşen ve Ozan Çolakoğlu iddiaları bizzat yalanladı.

Her Şey Yolunda

Ayrılık iddiasına cevap veren Gülşen, “Duymadım bile. Her şey yolunda çalışmaya devam. Biz de sizden duyduk sosyal medya veya başka bir mecraya takip edemiyorum. Biz hem sahne hem stüdyo tarafı çok yoğun çalışıyoruz. Hem ev hayatımız, çocuğumuz. Normal insanlar gibi yaşadığımız için çok yoğun geçiyor. Hani bir şeyleri dinleyecek izleyecek tabii ki gördüklerim duyduklarım bildiklerim de var ama her dakikada ne oluyor ne konuşuluyor diye takip edemiyorum. Tabii ki bunu sizden duydum” dedi.

Yeni Şarkı Geliyor

“Bir şey demeyeceğim hiçbir şey demeyeceğim her zamanki olduğu gibi… Ben işimi gücümü yapıyorum. Gelen eleştiriler beni etkilemiyor” sözlerine yer verdi. Hayranlarının merakla beklediği yeni şarkısı için stüdyoya kapanan Gülşen, Şubat ayında yeni single çalışmasını müzikseverlerle buluşturacak.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)