Müzikonair Ozan Çolakoğlu’ndan Gülşen ve Hadise Yorumu: Halkın Takdiri | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Ozan Çolakoğlu’ndan Gülşen ve Hadise Yorumu: Halkın Takdiri

Gülşen'in ''Gülşen’e bir şey olursa Türkiye’de zaten bitmek üzere olan pop müziğine veda ederiz. Tanrı kraliçeyi korusun” paylaşımına eşi Ozan Çolakoğlu'ndan yorum geldi.

Gülşen’in ”Gülşen’e bir şey olursa Türkiye’de zaten bitmek üzere olan pop müziğine veda ederiz. Tanrı kraliçeyi korusun” paylaşımına eşi Ozan Çolakoğlu’ndan yorum geldi.

İddialı sahne kıyafetleri ile sık sık gündeme gelen Gülşen, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En İyi Kadın Şarkıcı’ ödülünü Hadise’nin alması sonrası yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti.

LGBT sosyal içerik platformu Gmag tarafından da Gülşen ile ilgili bir twit atıldı. Gmag resmi hesabından ”Gülşen’e bir şey olursa Türkiye’de zaten bitmek üzere olan pop müziğine veda ederiz. Tanrı kraliçeyi korusun” ifadeleriyle bir paylaşım yapıldı.

Ünlü şarkıcı Gülşen de bu Twitter paylaşımını Instagram hesabından ‘Nokta’ şeklindeki yorumla paylaşarak destekledi. Bu gelişmelerin üzerine aranjör Ozan Çolakoğlu’ndan da yorum geldi. Çolakoğlu, ”Doğru söylüyorlar. Önemli figürlerden bir tanesi. Halkın takdiri. Gülşen de Hadise de çok kıymetli sanatçılar. İkisini de çok seviyorum. Biri eşim, biri arkadaşım” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)