Özer Arkun Hakkında Beş Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi! -
MüzikMüzik Haber

Özer Arkun Hakkında Beş Yıla Kadar Hapis Cezası İstendi!

Rubato'nun solisti Özer Arkun hakkında kız arkadaşına karşı işlediği suçlar yüzünden bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası istendi. 

Rubato’nun solisti Özer Arkun hakkında kız arkadaşına karşı işlediği suçlar yüzünden bir yıldan beş yıla kadar hapis cezası istendi.

İddialara göre Özer Arkun ve kız arkadaşı B.Y 4 Mayıs 2020’de evlilik meselesi nedeniyle tartışmıştı. Arkun, kız arkadaşına küfür ederek yaralamış, ayrıca cep telefon, bilgisayar gibi teknolojik aletleri kullanmasına engel olduğu belirtilmişti. Bunun üzerine ikili arasında dava süreci başlamıştı.

Mahkemenin mütaalasına göre Özer Arkun, kız arkadaşı B.Y’ye karşı ‘Basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde kasten yaralama’ ve ‘Hakaret’ suçlarından 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezası verilmesi talep edildi. Ancak Arkun’un ‘Cinsel saldırı’, ‘Tehdit, şantaj’, ‘Nitelikli yağma’ gibi suçlarından beraati talep edildi. Mahkeme, sanığın mütaalaya karşı beyanı için duruşmayı bir sonraki tarihe erteledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)