Özkan Uğur Hayatını Kaybetti -
MüzikMüzik Haber

Özkan Uğur Hayatını Kaybetti

MFÖ Grubu üyesi Özkan Uğur yaşamını yitirdi.

MFÖ grubunun üyelerinden Özkan Uğur hayatını kaybetti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca acı haberi, ‘Çok üzgünüz’ sözleriyle duyurdu. Daha önce 3 kez lenf kanserini yenen ancak hastalığı nükseden Uğur’un tedavisi bir süredir İstanbul’daki özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde devam ediyordu. Özkan Uğur 69 yaşındaydı.

TEDAVİ GÖRÜYORDU

Uğur, üç kez lenf kanserini yenmiş ancak hastalığı nüksetmişti. Özkan Uğur bir süredir İstanbul’daki özel bir hastanenin yoğun bakımında tedavi görüyordu.

FAHRETTİN KOCA HABERİ DUYURDU

Acı haberi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Bakan Koca paylaşımında “Sevgili Özkan Uğur’u kaybettik. Her kulak verene dost ve kaynağı gönül olagelen bu sesi unutmayacağız. Çok üzgünüz. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)