Müzikonair Özkan Uğur’un Eşi Aysun Aslan Uğur MFÖ Hakkında Konuştu: MF Olarak Sahneye Çıktılar, Biraz Durun! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Özkan Uğur’un Eşi Aysun Aslan Uğur MFÖ Hakkında Konuştu: MF Olarak Sahneye Çıktılar, Biraz Durun!

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Özkan Uğur'un eşi Aysun Aslan Uğur, acılı sürecin ardından ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında kaybettiğimiz usta sanatçı Özkan Uğur’un eşi Aysun Aslan Uğur, acılı sürecin ardından ilk kez konuştu. Posta’dan Alev Gürsoy Cimin’e konuşan Aysun Aslan Uğur, geçtiğimiz günlerde MFÖ grubunun ilk kez Özkan Uğur olmadan ve ‘MF’ ismi ile sahneye çıkması konuna ilişkinde açıklamalarda bulundu.

“MFÖ, 100 yıl geçse unutulmaz. O bir efsane” diyen Aysun Aslan, Mazhar ve Fuat’ın ‘MF’ olarak sahneye çıkmasını da değerlendirdi. İnsanlar da evine ekmek götürüyor, kolay değil tabii ki sahneye çıkacaklar. Ben çok üzülüyorum eleştirilmelerine. İnsanlar çalışmak zorunda. Nitekim “MF” oldular. Ben de bilmiyordum, medyadan öğrendim. Büyük cesaret dedim, bravo yani. İsterlerse MFÖ olarak da kalabilirler. Bundan sonrasında ne isim kullanacaklarına karışmak haddim değil.’ ‘MF’ olarak sahneye çıkacaklarını medyadan öğrenen Aysun Hanım, Alev Gürsoy Cimin’in ‘kızmadınız mı yani?’ sorusunu da şöyle yanıtladı.

Biraz Durun!

‘Kızmadım tabii… Benim tek söylediğim şuydu; biraz durun! Çok erken konuşulmaya ve oluşmaya başladı bunlar. En azından bir 6 ay yasımızı tutalım, hiçbir şey konuşmayalım lütfen. Bırakın ünlü olmasını, bir insan kaybediyorsunuz, bir evin 40 yıllık babası gidiyor, bu ciddi bir çöküş… Dünya stres sıralamasında insanı en çok yoran iki şey vardır; ilk sırada bir yakınının ölümü, ikinci sırada ise ev taşımak ve biz bu iki şeyi ardı ardına yaşadık. Daha yeni yeni toparlıyoruz işte.’

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu