Müzikonair Pantene Altın Kelebek Ödülleri İçin Oylama Başladı | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Pantene Altın Kelebek Ödülleri İçin Oylama Başladı

Türkiye'nin önde gelen ödül törenlerinden biri olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri'nde oylama süreci başladı.

Türkiye’nin önde gelen ödül törenlerinden biri olan Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde oylama süreci başladı. Merakla beklenen adaylar, bugünden itibaren www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde yerlerini aldı. Kazananlar, 3 Aralık’ta Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek tören ile açıklanacak.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde ilk oylama bugün itibarıyla başlıyor. Televizyon, eğlence ve müzik dünyasının en iyilerinin belirlendiği bu organizasyonda adaylar, toplamda 30 farklı kategoride yarışacaklar. 23 Eylül 2022 – 1 Ekim 2023 tarihleri arasında TV, eğlence ve müzik dünyasında ses getiren adaylar, www.pantenealtinkelebekodulleri.com adresinde halk tarafından oylanacaklar. En yüksek oyu alan ilk 10 aday finalist olacak ve ardından ikinci oylama başlayacak.

İkinci oylama sonrasında müzik ve televizyon dünyasının deneyimli isimleri bir araya gelerek geleneksel jüri toplantısını gerçekleştirecek. Kazananlar, yüzde 70 halk oyları ve yüzde 30 jüri oylarıyla belirlenecekler ve ödüllerine 3 Aralık’taki törende kavuşacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu