Müzikonair Petek Dinçöz Dilan Polat İle İlgili Anısını Anlattı: 24 Saat Paylaşım Yapacaksın Hayatım… | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Petek Dinçöz Dilan Polat İle İlgili Anısını Anlattı: 24 Saat Paylaşım Yapacaksın Hayatım…

2021 yılında Ataşehir'de bir güzellik merkezi açan şarkıcı Petek Dinçöz, Dilan Polat ile ilgili anısını anlattı.

2021 yılında Ataşehir’de bir güzellik merkezi açan şarkıcı Petek Dinçöz, Dilan Polat ile ilgili anısını anlattı. ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurma’, ‘Suç örgütüne üye olmak’, ‘Suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama’ ve ‘Vergi kanununa muhalefet’ suçlarından tutuklanan Dilan Polat ile ilgili Petek Dinçöz de şaşırtan açıklamalar yaptı.

Şarkıcı Petek Dinçöz, güzellik sektörüne girdiğinde Dilan Polat’ın kendisini aradığını söyleyerek aralarında geçen konuşmayı tek tek anlattı. Ünlü şarkıcı, Petek Dinçöz’e müşteri çekme konusunda şöyle bir tavsiye vermiş;  “24 saat Instagramdan paylaşım yaparak çekeceksin hayatım”

Petek Dinçöz anısını şöyle anlattı,

O dönem Dilan Polat telefon açmıştı. ‘Hayırlı uğurlu olsun, komşu olduk’ demişti. ‘Anlamadım, tanıyamadım kimsiniz?’ dedim. ‘Dilan Polat ben’ dedi. ‘Aa merhaba’ dedim, teşekkür ettim. ‘Siz ne yapıyorsunuz, içerisi müşterilerle hıncahınç dolu’ dedim. ’24 saat Instagram’dan sürekli hayatını çekeceksin’ demişti. Benlik iş değil, 24 saat nasıl çekeceğim? Sahneye koşturuyorum, stüdyoya koşturuyorum, oğluma okula götürüyorum, yemek hazırlıyorum. İş başka şeyler çıktı. Hep beraber ben de sizin gibi izledim. Zor iş tabii, bunlar zor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu