Müzikonair Petek Dinçöz: Tek Başına Sahneyi Dolduran Üç Kadından Biriyim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Petek Dinçöz: Tek Başına Sahneyi Dolduran Üç Kadından Biriyim

Geçtiğimiz gece Kıbrıs - Girne'deki bir otelde sahne alan Petek Dinçöz, dans şovlarıyla ilgili konuştu. Meslektaşlarını değerlendiren ünlü şarkıcının açıklaması dikkat çekti.

Geçtiğimiz gece Kıbrıs – Girne’deki bir otelde sahne alan Petek Dinçöz, dans şovlarıyla ilgili konuştu. Meslektaşlarını değerlendiren ünlü şarkıcının açıklaması dikkat çekti.

Dans şovlarıyla konserlerine renk katan Petek Dinçöz, meslektaşlarını değerlendirirken ilginç bir açıklama yaptı: “10 kişilik bir ekip ritim tutuyorlar. Saygı duyuyorum, fakat tek başıma sahneyi dolduran üç kadından biriyim. Bunlardan biri Ajda Pekkan’dır, ikincisi benim. Mütevazı olamayacağım. Üçüncüsünü de düşünüyorum ama bulamadım.”

Basın mensuplarına hitaben konuşan Dinçöz, “Çok heyecanlıyım. Çünkü yıllar önce burada güzellik yarışmasında derece almıştım ve o benim mesleki hayatımın başlangıcı oldu” şeklinde konuştu.

4.7 Milyon Liralık Mücevher

Özel tasarım mücevherleriyle dikkat çeken şarkıcı, takıları için espri yaparak, “Değeri 150 bin dolar (4.7 milyon TL). İlk defa böyle pahalı bir mücevher takıyorum. Konser alanında elektrikler kesilirse ve beni kaçırırlarsa, artık nerede bulursunuz bilemiyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu