Polat Yağcı'dan İbrahim Tatlıses'e: "Sence Bu Ayrılık Fazla Uzamadı Mı?" -
MüzikMüzik HaberVitrin

Polat Yağcı’dan İbrahim Tatlıses’e: “Sence Bu Ayrılık Fazla Uzamadı Mı?”

Ünlü müzik yapımcısı Polat Yağcı ve İbrahim Tatlıses, Kuruçeşme Açıkhava konseri için yeşil ışık yaktı.

Ünlü müzik yapımcısı ve prodüktörlerden Poll Prodüksiyon’un kurucusu Polat Yağcı sosyal medya hesabından İbrahim Tatlıses’in 2009 yılındaki konserinin videosunu koyup Tatlıses’i  etiketleyerek “Yer Harbiye Açıkhava… Sence bu ayrılık fazla uzamadı mı ? ” diye yazdıktan sonra  bir diğer gönderisinde “Kuruçeşme Açıkhava hazır seni bekliyor” diye yazdı sosyal medyasına Tatlıses severler ve takipçileri yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

Boğazda Buluşalım Hem Avrupa Hem Asya Duysun

Polat Yağcı, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinin eşsiz manzarasını paylaştığı Instagram postunun altına şu açıklamaları yazdı; “Kuruçeşme Açıkhava hazır, seni bekliyor İmparator İbrahim Tatlıses”

İbrahim Tatlıses’ten ise cevap gecikmedi. İbrahim Tatlıses, “Boğazda buluşalım, söylediklerimizi hem Avrupa hem Asya duysun diyorsun yani. E buyrun o zaman. ” yorumunu yaparak yakın tarihte bir Kuruçeşme konserini açıklamış oldu.

Aydemir Akbaş: Masama Çikolatamı Koymayı Unutmayın

“Yıl 2009 yer Harbiye Açıkhava” videosunun altına İbrahim Tatlıses’in yakın dostu bir dönem oyunculukta yapan usta isimlerden Aydemir Akbaş ise videonun altına “Polat haklı. Tarih verin, kulisteki yerimi ayırtın, haber verin…Bu arada masama çikolatamı koymayı unutmayın:) ” diye esprili bir yorum yazdı. İbrahim Tatlıses ise Polat Yağcı’nın gönderisine  “Ne yapalım diyorsun Polat’ım?” şeklinde cevap verdi. Sosyal medyada Seda Sayan ve Gülben Ergen gibi ünlü sanatçılarda yorum atınca Kuruçeşme’de İbrahim Tatlıses konseri için sinyaller verildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)