Radyo Ritim Yükselişini Sürdürüyor!.. -
RadyoYerel

Radyo Ritim Yükselişini Sürdürüyor!..

İstanbul’da 103.8 frekansından yayın yapan ve yerel olmasına rağmen bünyesinde yayın yapan programcılarla ve konuk ettiği isimlerle büyük alkış toplayan Radyo Ritim istikrarlı yükselişine devam ediyor…

Yasin Baştürk’ün sahibi olduğu Radyo Ritim, Burcu Baştürk’ün yayın yönetmenliğinde her gün başarılı yayınlara imza atıyor.

Kanala yeni transfer olan ve büyük dinleyici kitlesine sahip deneyimli radyocu Muzaffer Güsar, bilindik adıyla Muzo, “Tam Zamanı” programı ile hafta içi saat 7 ile 10 arası işe veya okula gidenleri, özellikle trafikte kalanları hoş sohbeti ile eğlendirirken, öğle vakti Uğur Bozdağ “Camianın Üvey Çocuğu” programı ile saat 13:00 ile 16:00 arası dinleyenleri kırıp geçiriyor.

Kuşum şarkısı ile gönüllere taht kurmuş, geçmiş yıllarda da televizyonda yaptığı programlar ile fenomen olmuş şarkıcı Kuşum Aydın ise, okuldan veya işten eve dönenlere ve özellikle trafikte kalanlara moral deposu olacak yayını ile akşam eğlencesini garanti ediyor.

Haftanın sendromlu günü olan pazartesi yayın yapan Aydın, 18:00-20:00 saatleri arasında dinleyicilerine enerjisi yüksek matrak bir program ile sesleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)