Müzikonair RADYO RİTİM’İN SEVİLEN RADYO PROGRAMCISI UĞUR BOZDAĞ’DAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA | Müzikonair
RadyoYerel

RADYO RİTİM’İN SEVİLEN RADYO PROGRAMCISI UĞUR BOZDAĞ’DAN KAMUOYUNA AÇIKLAMA

Radyo Ritim’in sevilen radyo programcısı Uğur Bozdağ, kamuoyuna MüzikOnair aracılığı ile önemli bir açıklama yaptı!..

İŞTE O AÇIKLAMA!..

“DÜN AKŞAM YAPILAN SİHİRLİ MİKROFON ÖDÜL TÖRENİ İLE ALAKALI KAMUOYUNA NACİZANE AÇIKLAMAMDIR…

Dün akşam gerçekleşen radyo dünyasının en prestijli ödül töreni SİHİRLİ MİKROFON ödül töreninde malesef ödül alamadım.Bana oylama sürecinde destek veren siz değerli dostlarıma teşekkür ediyorum.Amacım bu sektörde hep iyi olmak.Ve bu anlamda da mücadelem devam edecek.

Yarıştığım kategoride ödül alan kıymetli dostum,arkadaşım RADYO ALATURKA 91.0 programcısı bir anne adayı olan Tuğba Saraçlar ‘ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.

Yine Radyo Ritim olarak yarıştığımız kategoride yılın en yerel radyosu ödülünü alan BABA RADYO ailesini de kutluyor başarılarının devamını diliyorum.

Bir çok söylenti ile meslekteki arkadaşlarım ve kurumlar bu ödül törenini eleştireceğinize böyle bir gece ile radyo programcılarının onure edilmesi anlamında gurur duymanız gerektiğini dile getirmek istiyorum.Bu ödül töreni radyo programcılığına gönül verenlerin onure edildiği bir gece olarak tarihin sayfalarında yer alacaktır.Sanatçının şarkısını çaldırmak için bizi bir araya toplamasımı yoksa yaptığımız mesleğin ne kadar önemli olduğunu vurgulamak için bir araya toplanmakmı ? karar sizin.

Oskar ödüllerinde geçen sene En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde dördüncü kez aday gösterilen Leonardo DiCaprio eli boş döndü.O zaman o da bir daha oskar’a ne ben ne de filmlerin girmeyecek diye açıklamamı yapmalıydı ?

Aldığımız zaman iyi almadığımız zaman kötü diye bir şey yok.Gurur duyduğum bir gece oldu.Emeği geçen herkes sağolsun varolsun.Medya sektörünün üvey evladı olan radyo ve radyo programcılarına verilen değeri görmek bana inanılmaz haz verdi.

İhtiras ve hırslarınızı bir kenara bırakıp mesleği sevdiğini gösterdiğiniz taktirde sizlerde benim gibi böyle bir geceye objektif bakacaksınız.

Önümüzdeki yıllarda da aynı kategoride kurumum ve kendi adıma rekabetim devam edecek,Kendimi mesleğin iz bırakanları arasına sokmak en büyük hedefim olacaktır.

Siz değerli dostlarıma bakın dinleyicilerim demiyorum dostlarım diyorum beni hiç bir şekilde yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum,dün ki yarışmada ter döken radyo ve radyo programcısı arkadaşlarımı kutluyor ve onları orada görmekten büyük mutluluk duyduğumu bir kez daha belirtmek istiyorum.Duayen dediğim mesleki büyüklerim ile aynı havayı solumak bile heyecan vericiydi.

(Bu arada ödül alanları orada tebrik ettiğim gibi gece sonrasında da telefonla arayarak mutluluklarını paylaştığımı da belirtmek istiyorum)

Radyo hep varolsun…

Uğur Bozdağ – Radyo Ritim”

author avatar
MüzikOnair
Müzik Onair Genel Editörü // e-mail : info@muzikonair.com onair352013
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)