Müzikonair Rafet El Roman’dan Çapkınlık Savunması: Kötü Alışkanlığım Yok | Müzikonair
GündemSosyal

Rafet El Roman’dan Çapkınlık Savunması: Kötü Alışkanlığım Yok

Rafet El Roman, önceki gün Nişantaşı'nda 24 yaş küçük sevgilisi Yasemin Gergeç ile görüntülendi. Yaş farkından dolayı insanların kendisini yargılamasını istemediğini belirten 54 yaşındaki ünlü şarkıcı, çapkın etiketinin kendisine yapışmasından rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

Ünlü şarkıcı Rafet El Roman, önceki gün Nişantaşı’nda 24 yaş küçük sevgilisi Yasemin Gergeç ile görüntülendi. Yaş farkından dolayı insanların kendisini yargılamasını istemediğini belirten 54 yaşındaki ünlü şarkıcı, çapkın etiketinin kendisine yapışmasından rahatsızlık duyduğunu ifade etti.

Roman, duygusal olarak birbirlerine bağlı insanların aşkla ve yaşla sınırlandırılmaması gerektiğine vurgu yaparak, yaş farkının insanların farklı düşüncelere kapılmasına neden olduğunu dile getirdi. Özellikle aşkın ciddi olduğu durumlarda yargılamamanın önemine değindi ve kendi üzerine yapıştırılan “çapkın” tanımlamasını anlamadığını belirtti.

Ünlü şarkıcı, “Birbirlerine duygusal olarak bağlı insanların aşkla ve yaşla sınırlandırılmaması gerekir. Yaş farkı olunca insanlar her türlü düşünceye kapılabiliyor. Aşk ciddi ise yargılamamak lazım. Bana da ‘Çapkın da çapkın’ diyorlar. Bırakın da Rafet El Roman gibi başarılı ve romantik şarkılar söyleyen bir adamın biraz çapkınlığı olsun. Bunda ne var? Anlamıyorum. Kötü alışkanlığım yok.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu