Müzikonair Ramazan Bayramı’nda Ünlülerin Sahne Programları Belli Oldu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ramazan Bayramı’nda Ünlülerin Sahne Programları Belli Oldu

Ramazan Bayramı için, özellikle Antalya başta olmak üzere birçok turizm bölgesinde beş yıldızlı oteller ünlü isimlerin sahneye çıkacağı konser programları hazırladı.

Bu yıl, turizm sezonunun yoğunluğunun az olduğu başlangıç günlerine denk gelen Ramazan Bayramı için, özellikle Antalya başta olmak üzere birçok turizm bölgesinde beş yıldızlı oteller ünlü isimlerin sahneye çıkacağı konser programları hazırladı. Tur operatörleri ile birlikte organize edilen konserlerin düzenleneceği oteller bakımından Antalya ve KKTC öne çıkıyor.

Ramazan Bayramı tatili için Antalya’nın turizm bölgesi Belek’teki otellerde Kenan Doğulu, Sibel Can, Zeynep Dizdar, Mustafa Keser, Gökhan Tepe, Volkan Konak, Candan Erçetin, Erkan Güleryüz gibi ünlü isimlerin konser vereceği duyuruldu. Belek’teki bir otelde ayrıca Cem Yılmaz’ın gösterisi de gerçekleşecek.

Kemer ilçesindeki otellerde ise Özcan Deniz, Ferhat Göçer, Bülent Serttaş, Aşkın Nur Yengi, Deniz Seki, Avantgarde Orkestra ve Fettah Can gibi isimler sahnede olacak.

Alanya’da Öykü Gürman ve Rober Hatemo, Kundu’da Haluk Levent ile Melek Mosso, Side’de ise Sakiler ve Ceylan Ertem konser düzenleyecek.

Antalya’nın yanı sıra KKTC’deki Bafra, Girne, Gazimağusa gibi turizm kentlerindeki otellerde de ünlüler bayram konserleri verecek. Kıbrıs otellerinde Yıldız Tilbe, Emre Altuğ, Özcan Deniz, Bülent Serttaş, Ebru Yaşar, Tan Taşçı, Buray, Altay, Bilal Sonses, Coşkun Sabah, Melek Mosso, Serkan Kaya, Derya Uluğ, Sinan Özen, Aleyna Tilki, Merve Özbey, Sibel Can gibi birçok ünlünün konserlerinin gerçekleşeceği belirtiliyor. Ayrıca Cem Yılmaz da KKTC’de bir gösteri sergileyecek.

Diğer taraftan Bodrum’da Enbe Orkestrası, Sapanca’da Altay ve Gökhan Tepe, Afyonkarahisar’da ise Gökhan Tepe ve Bengü’nün konser programları hazırlandığı açıklandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu