Müzikonair Rapy – Geçmişten Yükler Yayında! | Müzikonair
Albüm & SingleMüzikR&BVideo

Rapy – Geçmişten Yükler Yayında!

Rapy'in, Müzikonair etiketiyle yayınlanan "Geçmişten Yükler" isimli tekli çalışması yayında.

Rapy’in, Müzikonair etiketiyle yayınlanan “Geçmişten Yükler” isimli tekli çalışması yayında video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Söz ve aranjesi Rapy’e ait şarkının müziğini Jaime Alegria yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Erdal Erbaşer oturuyor.

Rapy kendisini ve müzikle olan bağını şöyle anlatıyor:

“Öncelikle en içten dileklerimle hepinize merhaba demek istiyorum. Geçmişten yükler şarkısına çok kısa bir sürede gösterdiğiniz ilgi ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Sizinle birlikte daha nice güzel projeleri gerçekleştirmek için sabırsızlanıyorum.
Sizleri fazla bekletmeden yeni şarkı hazırlığı içerisindeyim. Önümüzdeki aylarda yeni şarkımı siz değerli dinleyicilerimle buluşturmayı hedefliyorum. Ayrıca Amerikan meslektaşlarımla güzel çalışmalar yapıyoruz. İkinci adım olarak Amerikan rap sanatçı arkadaşlarımla, bize heyecan veren projeler üzerinde yoğunlaşmayı düşünüyoruz. Sürprizlere hazır olun. Rap’in çıkış sebebi ve batı ve dünya ezgileriyle HipHop’un renklerini yine türkçe ifadeyle sizlerle buluşturmanın heyecanı içindeyim. Beni takipte kalın. Sizinle birlikte yeni rap şarkılara hayat vereceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)