Müzikonair Reyhan Karaca Sahnede LGBT Bayrağı Açtı | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Reyhan Karaca Sahnede LGBT Bayrağı Açtı

Ünlü şarkıcı Gülşen'in ardından sahnede LGBT bayrağı açanlar arasına Reyhan Karaca da girdi. Karaca'nın bu hareketi, sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Gülşen’in ardından sahnede LGBT bayrağı açan bir isim de Reyhan Karaca oldu. Karaca’nın LGBT bayrağı açtığı görüntüler sosyal medyada büyük yankı buldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBSS) tarafından düzenlenen İstanbul Festivali Yenikapı’da devam ediyor. Gülşen’in LGBT bayrağı açtığı görüntüler sosyal medyada yayılırken, bir hamle de Reyhan Karaca’dan geldi. Son olarak Reyhan Karaca da 13 Ağustos tarihinde festivalde sahne alan isimlerden biri oldu. Gülşen konserine atıfta bulunan Karaca, “Nerede, var mı LGBT bayrağı?” diye sordu.

Ardından seyircilerin arasından sahneye LGBT bayrağı uzatılmasının ardından, “Var vallahi var. Elden ele elden ele” diyen Karaca, bayrağı alarak sahnede salladı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)