Müzikonair Reynmen Altın Kelebek Ödülünü Çöpe Attı! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Reynmen Altın Kelebek Ödülünü Çöpe Attı!

49. Altın Kelebek Ödül Töreni'nde yaşananlar hala gündemde. Gecede ödül alamayan fenomen ve şarkıcı Reynmen, daha önce aldığı ödülü çöpe attığı görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.

Dün akşam sahiplerini bulan 49. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaşananlar hala gündemde. Gecede ödül alamayan fenomen ve şarkıcı Reynmen, daha önce aldığı ödülü çöpe attığı görüntüleri Instagram hesabından paylaştı.

Reynmen, 2020 yılı Altın Kelebek Ödülü dahil birkaç ödülü çöpe atarak tepki gösterdi. Bu eylemiyle dikkatleri üzerine çeken Reynmen’in hareketi, geniş yankı buldu.

Reynmen’in ödülü çöpe atması, bazıları tarafından şaşkınlıkla karşılandı. Kimi kişiler, “Her yıl ödül bekliyor muydu?” veya “Bu ne kadar anlamlı?” gibi tepkiler gösterdi. Bazıları ise, “Ödül alırken bir sorun yoktu, niye şimdi bu tepki?” şeklinde yorumlar yaptı. Reynmen’in bu tutumu, “gereksiz bir hareket” veya “saygısızlık” olarak nitelendirildi.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)