RHCP'tan 10 Yıl Sonra Yeni Single: Black Summer -
Albüm & SingleMüzikRockVideo

RHCP’tan 10 Yıl Sonra Yeni Single: Black Summer

Amerikalı rock grubu Red Hot Chili Peppers, 10 yıllık aranın ardından 'Black Summer' isimli yeni bir single yayımladı.

Amerikalı rock grubu Red Hot Chili Peppers, 10 yıllık aranın ardından ‘Black Summer’ isimli yeni bir single yayımladı. Yeni albüm hazırlığında olan grup, albümden ilk çalışma ‘Black Summer’ı video klibiyle birlikte dinleyicileriyle buluşturdu.

Californication, Otherside, Snow, Under The Bridge ve By the Way gibi büyük hitlere imza atan grup, hayranlarının 10 yıllık özlemini giderecek.

RHCP kadrosuna geri dönen John Frusciante ile yeniden canlanan grup, ‘Unlimited Love’ isimli bir albüm hazırlıyor. 17 şarkılık albümün ilk teklisi ise müzikseverlerle buluştu.

RHCP üyeleri albümün 1 Nisan 2022’de yayınlanacağını onayladı. Yaptıkları basın açıklamasında grup “Bizim tek amacımız müziğin içinde kaybolmak.” diyerek de kendi ruhlarından bir şey kaybetmediğini tescillemiş oldu.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)