Müzikonair Rober Hatemo: İki Sene Battaniye Altında Yattım | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Rober Hatemo: İki Sene Battaniye Altında Yattım

Şarkıcı Rober Hatemo, önceki gün Maslak'ta bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hatemo, yaşadığı sağlık sorunlarından söz etti.

Şarkıcı Rober Hatemo, önceki gün Maslak’ta bir mekanda sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hatemo, yaşadığı sağlık sorunlarından söz etti.

İki yıl önce babası Şahin Hatemo’yu kaybettikten sonra, sağlık sorunlarıyla mücadele etmeye başladığını dile getiren Hatemo, bu dönemde karın ağrıları ve şarkı söyleme zorluğu gibi belirtiler yaşadığını belirtti.

Hatemo, “Babamı kaybettikten sonra garip şeyler olmaya başlamıştı. Karnım ağrıyordu, şarkı söyleyemiyordum. Üç profesör ile görüştüm. Hepsi anksiyete olduğunu söyledi. Küçük bir doz antidepresan kullanıyorum, iyi geldi. İlk başta çok zorladı beni bulanık görmeler, terlemeler yaptı. Biraz sıktım dişimi ama alıştım. Bu ilaçları Türkiye’nin yüzde 80’i kullanıyormuş, aşırı şaşırdım” dedi. Hastalık sürecinde evine kapandığını belirten Hatemo, “İki sene battaniye altında yattım, kimse ‘Ne yapıyorsun?’ diye aramadı beni. Bağışıklığım o zamanlar çok düştü. Bunu atlatmak için uzun bir süre bekledim. Herkesin başına gelebilir bunlar. Ben kimseye alınmadım, gücenmedim. Kimse yoktu ama yanımda. Sonra düzelince tekrar geldiler. Dostlarım da var tabii ki ama çok az” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu