MüzikMüzik Haber

Rober Hatemo: Televizyonlara ve Konserlere Bilinçli Olarak Çıkartılmıyorum!

Pop müziğin sevilen ismi Rober Hatemo müzik kanallarına, televizyonlara ve konserlere bilinçli olarak çıkartılmadığını açıkladı.

‘Nasıl Bir Yılansın’ isimli tekli çalışmasıyla uzun süren sessizliğini sona erdiren Rober Hatemo, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. Ünlü şarkıcı kariyerinin dününden bugününden ve hakkında merak edilenlerden söz etti. Rober Hatemo’nun en dikkat çeken açıklaması ise müzik sektörüne ilişkin oldu.

Bir gecede star olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı, ”Bir Mirkelam bir de benimdir. O koştu, ben kırmızılarla dans ettim. Ben her zaman sahnelerin aranılan çocuğuydum. Başka türlü sorunlar yaşadım, 15- 20 senedir televizyon kanallarında, müzik kanallarında, konserlerde bilinçli olarak çıkartılmıyorum! Bu kadarını söylemem yeterli.” ifadelerine yer verdi.

‘Kariyerimi Bitirmek İstiyorum!’

Öte yandan kariyerini bitirmek istediğine dair sinyaller veren Hatemo, şu sözleri kaydetti;

“Niye yoksun, niye çıkmıyorsun” diyorlar. Her seferinde bu cevapları verebilir misin? İnsanlara rica ediyorum, bana lütfen sormasınlar niye yoksun falan diye. Ben bu kadar aptal olabilir miyim? Keyfimden mi yapacağım bunu? Bunlara cevap verememekten de sıkıldım. Çok yoruldum aslında, tam karar vermiş değilim ama birkaç şarkı daha yapıp bitirmek istiyorum aslında.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.