EkranSosyal

RTÜK “Evlilik Programları”na Kesin Olarak Son Verdi!..

RTÜK, uzun dönemdir tartışılan evlilik ve izdivaç programlarıyla ilgili tek tek kanallarla görüşmeye başladı.

Alınan bilgiye göre RTÜK, söz konusu programlarla ilgili bu hafta harekete geçti ve kanallarla toplantılar yaptı. İlk toplantı pazartesi günü Kanal D yönetimi ile yaptı ve Asuman Dabak‘ın sunduğu “Gel Barışalım” programı yayından kaldırıldı. Yapımcı firmanın yeni bir format aradığı öğrenildi.

ZUHAL TOPAL’LA İZDİVAÇ KALKTI, SEDA SAYAN FORMAT DEĞİŞTİRDİ

Perşembe günü Show TV ile görüşen RTÜK, kanal yöneticilerinden Seda Sayan’ın bu dönem izdivaç programı yapmayacağını, sadece cezaevi mağdurlarıyla ilgili bir program yapacağı cevabını aldı.

Cuma günü Star TV ile görüşen RTÜK, Star TV ile “Zuhal Topal’la İzdivaç” programının yapılmaması kararına vardı.

SEDA AKGÜL’DEN “İZNE ÇIKTIK” AÇIKLAMASI

Perşembe günü Fox TV ile de görüşen RTÜK, Seda Akgül’ün sunduğu “Ne Seninle Ne De Sensiz” programının kaldırılmasını istedi. programı sunan Seda Akgül, “Yaz dolayısıyla kısa bir ara veriyoruz. İçeriğimizi de biraz zenginleştireceğiz, değiştireceğiz, yenileştireceğiz ve tekrar en yakın zamanda karşınızda olacağız. Çok çok yakında…” AÇIKLAMASI YAPTI.
Fox TV’deki programın reytingleri gayet iyi gidiyor, hatta AB sıralamasında 19’uncu sırada yer alıyordu.

ATV İLE GÖRÜŞÜLMEDİ

Söz konusu formata sahip programlar arasında olan Atv’de yayınlanan Esra Erol‘un sunduğu “Esra Erol’da” isimli programın akıbeti henüz belli olmadı.

RTÜK Atv ile henüz görüşmedi. Önümüzdeki günlerde bir araya gelmesi planlanan tarafların yapacağı toplantının ardından, programın kaldırılıp kaldırılmayacağı belli olacak.

Gelişmeleri Müzikonair’dan takip edebilirsiniz!..

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu