MüzikMüzik Haber

Rubato’dan Alkışlanacak Hareket!

Rubato konserlerinde depremzedelere yardım! Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulan Grup Rubato, Bursa'da sahne aldı.

Türkiye hala 6 Şubat tarihinde meydana gelen 7.6 büyüklüğündeki depremin yaralarını sarmaya çalışıyor. Sanat dünyasından isimler de olabildiğince bu yaraları sarmak için organizasyonlar düzenliyor. Bir güzel hareket de Rubato grubundan geldi.

“KONSER GELİRLERİ 6 AY BOYUNCA DEPREMZEDELERE”

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, Rubato grubu olarak önümüzdeki 6 ay boyunca sahne aldıkları konserlerin gelirinin bir bölümünü depremzede ailelere göndereceklerini dile getirerek bu vesileyle konsere eşlik eden tüm Bursalılara teşekkür etti.

“İYİ Kİ VARSINIZ”

Arkun, Rubato grubu olarak önümüzdeki 6 ay boyunca sahne aldıkları konserlerin gelirinin bir bölümünü depremzede ailelere göndereceklerini söylerken, ‘Zor zamanlardan geçiyoruz, zor günler yaşıyoruz. Öncelikle hepimize geçmiş olsun, bütün ülkeye geçmiş olsun. Bizler sahneye çıkmakta böyle durumlarda biliyorsunuz çok zorlanıyoruz. Ama biz arkadaşlarla böyle bir karar aldık. Çaldığımız konserlerin gelirinin bir bölümünü depremde depremzede arkadaşlarımıza, önümüzdeki 6 ay boyunca göndermeyi, onlar için bir şeyler toplamayı planlıyoruz. Bu sayede sizlerin de burada olması bu anlamda, sizlerde ucundan dokunmuş oluyorsunuz. Sizlerin de burada olmanız bu anlamda çok önemli. Burada olduğunuz için sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, iyi ki buradasınız, hoş geldiniz şeref verdiniz.’ dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.