Rubato'nun Solisti Özer Arkun'un Darp Davasında Yeni Gelişme -
MüzikMüzik HaberVitrin

Rubato’nun Solisti Özer Arkun’un Darp Davasında Yeni Gelişme

Rubato grubunun solisti Özer Arkun'un kız arkadaşını darbettiği gerekçesiyle 40 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada yeni gelişmeler yaşandı.

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un kız arkadaşını darbettiği gerekçesiyle 40 yıl 6 aya kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada yeni gelişmeler yaşandı.

Mahkeme dosyanın, ‘kasten basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçları yönünden uzlaştırma bürosuna gönderilmesine karar verdi.

Anadolu 9. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya sanık Özer Arkun ile avukatı Serkan Toper ve müşteki B.Y.’nin avukatı Fatih Uzun katıldı.

Dosya Uzlaştırma Bürosuna Gönderildi

Cumhuriyet Savcısı dosyanın uzlaştırma hükümleri uyarınca Özer Arkun’un üzerine atılı ‘kasten yaralama’ suçundan ve uzlaştırma kapsamında kalan diğer suçlardan dosyanın uzlaştırma bürosuna gönderilmesini talep etti.

Mahkeme, sanık Özer Arkun’un üzerine atılı ‘kasten basit yaralama’, ‘tehdit’ ve ‘hakaret’ suçlarının uzlaştırmaya tabi olmasını dikkate alarak, dosyanın bu suçlar açısından uzlaştırma hükümlerinin uygulanması için Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosu’na gönderilmesine karar verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)