Rubato'nun Yeni Teklisi 'Aman Aman' Yayında -
Albüm & SingleMüzikTürkçe PopVideo

Rubato’nun Yeni Teklisi ‘Aman Aman’ Yayında

Duman grubunun 'Aman Aman' isimli hit şarkılarını Rubato grubu yeniden yorumladı.

Duman grubunun ‘Aman Aman’ isimli hit şarkılarını Rubato grubu yeniden yorumladı. Rubato’nun Bayhan Müzik etiketi taşıyan Aman Aman isimli tekli çalışması dijital platformlarda ve video klibiyle YouTube’da yayımlandı.

Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün tarafından kurulan Rubato, konserleri ve projeleri ile kariyerine devam ediyor. Yeniden yorumladıkları her şarkıya farklı bir ruh katan Rubato, bu kez kült rock grubu Duman’ın 2005 yılında yayınlanan “Seni Kendime Sakladım” albümlerinin hit şarkılarından  “Aman Aman”a yaptıkları yepyeni versiyonu müzikseverlerle buluşturdu.

“Aman Aman”ın söz ve bestesi Ari Barokas’a, düzenlemesi ise gruba ait. Şarkının video klip yönetmenliğini Kemal Başbuğ üstlendi. Başbuğ’un zaman algısını işlediği çekimlerde Rubato’nun performans görüntülerinin yanı sıra grup üyelerinin kendi çocukluk yıllarından fotoğraflarını uzun zaman sonra gördüklerindeki tepkilerinden oluşan bölümler video klibin sürprizlerinden.

video klibi izlemek için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)