Müzikonair Saba Tümer Aşk Adası İle Dönüyor! | Müzikonair
EkranSosyal

Saba Tümer Aşk Adası İle Dönüyor!

İngiltere'nin en popüler programlarından biri olan "Love Island", artık Türkiye'de de "Aşk Adası" adıyla yayınlanacak. Programın sunuculuğunu uzun süredir ekranlardan uzak olan Saba Tümer üstlenecek.

İngiltere’nin en popüler programlarından biri olan “Love Island”, artık Türkiye’de de “Aşk Adası” adıyla yayınlanacak. Programın sunuculuğunu uzun süredir ekranlardan uzak olan Saba Tümer üstlenecek.

Sosyal medyada yayınlanan Aşk Adası fragmanı büyük ilgi gördü. Özellikle Saba Tümer’in programın sunuculuğunu üstlenecek olması, hayranlarını heyecanlandırdı.

Gain’de yayınlanacak olan Aşk Adası için yapılan tanıtımda, “Issız bir adaya düşseniz yanınıza ne alırdınız? Bıcır bıcır sevgili, kocaman bir ev, yüzme havuzu, yaz partileri, sınırsız eğlence? Böyle ada mı olur demeyin, yeteri kadar hayal edersek istediğimiz her şey olur! Biz de sizin için tam olarak böyle bir hayal kurduk ve artık bu hayali yaşayacak şanslı adalılar ile tanışma zamanı…” ifadeleri kullanıldı.

Aşk Adası fragmanını izleyenler, “Survivor ve Kısmetse Olur karışımı bir yarışma olmuş”, “Vay bakalım ne zaman yasaklanacak”, “Saba’yı görünce heyecanlandım”, “Too Hot to Handle çakması” gibi yorumlar yaptılar. Programın detayları ve yayın tarihi ise izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu