Müzikonair Samsun Demir: Albüm Yapmak Kolay Değil | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Samsun Demir: Albüm Yapmak Kolay Değil

Ece Seçkin'in yakın zamanda yayınlanması beklenen yeni albümünün heyecanını paylaşan Samsun Demir, ''Bu zamanda albüm yapmak kolay değil ama cesur sanatçılarımız oldukça onları destekliyoruz'' dedi.

Ece Seçkin, uzun bir bekleyişin ardından heyecanla beklenen yeni albümü hakkında duygularını paylaştı. Seçkin, “Bu akşam benim için inanılmaz derecede heyecanlıydı. 10 sene sonra yeni bir albüm hazırladık ve bu albümün tamamlanması tam 1,5 yıl sürdü. Yapımcıma bütün şarkılarımı dinlettim. Gecenin başında da biraz sohbet ettik. Kendisine müzikal kariyerimdeki ve gelecekteki hayallerimden bahsettim” dedi.

Samsun Demir ise albümü birkaç kez dinlediklerini ve tekrar tekrar dinleyerek en doğru, en güzel halini sunmak istediklerini belirtti. “Sizlere en iyi deneyimi sunmak istiyoruz. Bu zamanda albüm yapmak kolay değil, ama cesur sanatçılarımız oldukça biz de onları destekliyoruz” şeklinde konuştu. Albümünün başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, sanatçı ve yapımcı, dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi sunmayı hedefliyor.

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)