Samsun Demir'in Acı Kaybı! Haberi Sinan Akçıl Duyurdu... -
MüzikMüzik Haber

Samsun Demir’in Acı Kaybı! Haberi Sinan Akçıl Duyurdu…

DMC Genel Müdürü ünlü prodüktör Samsun Demir'in annesinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Haberi ünlü şarkıcı Sinan Akçıl duyurdu.

DMC Genel Müdürü ünlü prodüktör Samsun Demir’in annesinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Haberi ünlü şarkıcı Sinan Akçıl duyurdu.

Doğan Music Company Genel Müdürü ve Türk müzik piyasasının kilometre taşlarından kabul edilen ünlü prodüktör Samsun Demir’in annesiyle ilgili üzücü haberi Sinan Akçıl verdi. Sinan Akçıl, ”Asaletinden dolayı kimsenin haberi olmasın istedi ama maalesef Samsun abi annesini kaybetti… 1 aydır çok uğraştık, çok çabaladık başından bir an bile ayrılmadı ama olmadı… O belki bana yazma bunu diyecektir ama umurumda değil ben onun yanında olmamız gerektiğini ve acısını paylaşarak hafifleteceğimizi düşünüyorum seni çok seviyorum başın sağ olsun mekanı cennet olsun anneciğinin…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)