Genel Bilgiler
Trend

Sanatçılar İçin Spotify Nasıl Açılır? Spotify Sanatçı Hesabı Açma Ne Kadar?

Bu yazımızda sanatçılar için Spotify nasıl açılır, Spotify ücretsiz sanatçı profili oluşturma; Spotify sanatçı hesabı açma ne kadar gibi merak edilen konulara değineceğiz.

Son dönemde müzikseverlerin ve sanatçıların ilgi odağı olan dijital müzik platformları arasında en dikkat çekenlerden birisi Spotify. Uygulama gerek müzikseverlere gerek sanatçılara özel verdiği hizmet ile beğeni kazanıyor. Özellikle Spotify for Artists, Türkçesiyle Sanatçılar için Spotify uygulaması, müzisyenlerin kitlesini tanıması ve buna göre strateji kurması açısından önemli bir yerde duruyor. Bu yazımızda Sanatçılar için Spotify nasıl açılır, Spotify ücretsiz sanatçı profili oluşturma; Spotify sanatçı hesabı açma ne kadar gibi merak edilen konulara değineceğiz.

Sanatçılar için Spotify uygulaması hakkında detaylı bilgi verdiğimiz yazımızı okumak için buraya tıklayın

Spotify Artist Nasıl Açılır?

Spotify Artist hesabı şarkınızı veya albümünüzü hangi şirketten yayımladığınız fark etmeksizin Spotify’a bağlı https://artists.spotify.com internet adresi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Sanatçılar İçin Spotify hesap açma ne kadar ücretsiz ücret müzikonair

Sanatçılar İçin Spotify Nasıl Açılır? 

Spotify sanatçı hesabı aç” işlemi için takip edilmesi gereken adımlar şu şekilde sıralabilir:

  1. Sanatçılar İçin Spotify” erişimi https://artists.spotify.com adresi üzerinden alınmaktadır.
  2. Bu internet adresinde sanatçının Spotify hesabının linki doğrulanmalıdır. Bu noktada, link servis sağlayıcı firmadan da istenebilmektedir.
  3. Spotify hesap onaylama işlemini gerçekleştirdikten sonra istenen bilgilerinizi (ad, soyad, mail adresi, şirket ismi vb) girmelisiniz.
  4. Daha sonra Spotify sanatçı profilinizi Instagram ve Twitter hesabınız ile bağlayabilirsiniz.
  5. Sanatçılar için Spotify hesabı açma işlemini gerçekleştirirken bir servis sağlayıcı ile birlikte hareket edilmesi gerekmektedir.
  6. Bu firmalar, kimi zaman Spotify ücretsiz sanatçı profili oluşturma konusunda da müzisyenlere destek verebilmektedir.
  7. Sanatçılar için Spotify hesabı açma işlemi hem karmaşıktır hem de işlemin bazı kısımlarını gerçekleştirebilmek için bu işi yapan bir firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Firmalar ile temas halinde olmak, bu açıdan önemlidir.
  8. Fakat bu alanda çalışan birçok firma bulunmaktadır. Bu yüzden güvenilir firmayı belirlemek gerekmektedir.
  9. Bir firmanın güvenilir olduğundan emin olmak için gerekirse yüz yüze görüşme yapılmalı, konuyla ilgili müzik sektöründe bilgisine itimat edilen kişilere danışılmalıdır.
  10. Sanatçılar İçin Spotify hesabı açma işlemini gerçekleştirmek üzere danışmanlık ve destek almak için Müzikonair ile muzikonair@gmail.com ve 0552 685 38 82 WhatsApp Bilgi Hattı üzerinden iletişim kurabilirsiniz. 

Sanatçılar İçin Spotify hesap açma ne kadar ücretsiz ücret müzikonair

Spotify Sanatçı Hesabı Ne Kadar?

Sanatçılar İçin Spotify profilinin kişisel bir hale getirilmesi için herhangi bir ücret ödenmemektedir. Ancak bu konuda servis sağlayıcı firmalar ile iş birliği kurarak süreci en kolay şekilde yürütebilirsiniz.

Müzik sektörü hakkındaki bilgilendirici yazılarımızı okumak için buraya tıklayın

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.