Müzikonair Sansar Salvo ve Ben Fero Arasında Gerginlik! | Müzikonair
SosyalSosyal Medya

Sansar Salvo ve Ben Fero Arasında Gerginlik!

Ağrı Dağı Müzik Festivali nedeniyle tartışma yaşayan Uzi ve Mustafa Sandal arasındaki gerginlik rap müzik camiasında da geniş yankı buldu. Sansar Salvo ve Ben Fero arasındaki tartışma Twitter'da dikkat çekti.

Ağrı Dağı Müzik Festivali nedeniyle tartışma yaşayan Uzi ve Mustafa Sandal arasındaki gerginlik rap müzik camiasında da geniş yankı buldu. Sansar Salvo ve Ben Fero arasındaki tartışma Twitter’da dikkat çekti.

Sansar Salvo, Twitter hesabından ”Uzi kötü MC değil. Makina çok kıyak parça. Bu piyasada alenen kıskançlık yapmanın yasaklanması lazım. Mustafa Sandal’ın yanında Uzi kimdir falan yazıp bir yandan Türkçe Rap fedaisi kılığına girmek de iki yüzlülük ne yazık ki. Düet yapsalar Mustafa Sandal’dan kötüsü olmazdı kimine.” dedi.

Sansar Salvo’ya yanıt Ben Fero’dan geldi. Bir dönemin ünlü rapçisi Ben Fero, Sansar Salvo’ya yanıt olarak ”Bu durumu kaliteyi savunmak değil de Türkçe Rap fedailiği yapmak olarak algılıyorsan demek ki sen gerçekten dedikleri gibi bitmişsin. Khontkar’ı beğenmeyip, deep house beatlere, patlangaç beatlere, arabesk beatlere vokal yapanları MC diye savunmak iki yüzlülük değil mi?” ifadelerini kullandı.

‘Senden Daha İyiyim!’

Twitter üzerinden süren tartışmada ikili birbirine laf atmayı sürdürdü. Sansar Salvo ve Ben Fero arasındaki tartışma şöyle devam etti;

Sansar Salvo, ”Hoşuna gitmeyen şeyler yazınca bitik oluyorsak böyle değerlendirme olmaz. Bi daha zamanında uyar da bittiğimizi bilelim olumlu şeyler söylediğin röportajlar 5 senelik değil. Sana kötüsün falan diyen olmadı. (Ki bence ben gerçekten senden iyiyim) kötü değil dedim sadece.” diye konuştu.

Ben Fero Sansar Salvo’ya ”Senden gerçekten daha iyiyim diye düşünüp bunu bir de burada yazman da ayrı komik olmuş. Benim verdiğim tek açık, yaptığım tek hata insanları övmek oldu. Olay şarkıları yapmaktan çok, bu duruşu sürdürmekmiş. Bu övmek hatalarımı da bir daha tekrarlamayacağım” yanıtını verdi.

İkili arasındaki Twitter tartışması sosyal medyada dikkat çekti.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)