MüzikMüzik HaberÖzel

Şarkıcı Nez’e Yapılan Medya Mobbingi!

Şarkıcı Nez, yıllar önce bitmiş bir davasının yeni habermiş gibi tekrar gündeme getirilmesine tepki gösterdi.

Şarkıcı Nez, bir dönem çalıştığı Q Jazz Bar’ın şu an hayatta olmayan sahipleri Mehmet Ali Açılmış ile Esen Açılmış’a 25 yıl önce alacak davası açmıştı. 13 sene önce de bu açılan dava sonuçlanmıştı. Çiftin oğulları Ali Açılmış’ın anne ve babasından kalan emekli maaşına bu dava kapsamında o dönemde tedbir konulmuştu.

“Cebimde param yok” diyen üniversite öğrencisi Ali, o dönem Seda Sayan’ın programına çıkarak “Nez, davayı geri çektiğini söylüyor ama çekmedi. Avukatı ‘518 bin TL borcu ödeyeceksiniz’ diyor. 19 yaşındaki çocuğa bunu, düşman yapmaz. Rica ediyorum Nez Abla, maaşlar üzerindeki blokeyi kaldır.” demişti.

Nez canlı yayına bağlanarak olayın detaylarını anlatmıştı. Şarkıcı Nez, davanın yıllar önce açıldığını ve davayı kazandığını söylemişti. Nez kazandığı davanın parasını tahsil etmek için hesaplara el konulduğunu ancak süreçte alacaklarını yine tahsil edemediği için hesapların blokaj sürecinin devam ettiğini ve bu süreçte Esen Açılmış’ın vefatı dolayısıyla davanın vasisine yani oğlu Ali’ye kaldığını açıklamıştı. Nez sözlerine, yayın sırasında bu konunun kendisiyle ilgili değil yargıya intikal etmiş hukuki bir süreç olduğunu eklemişti.

Devam eden süreçte Nez davasından vazgeçmiş ve nihayetinde Ali Açılmış’ın hesap blokeleri kalkmıştı.

Nez, bugün sosyal medya hesabından bir canlı yayın yaparak 5 sene önce tamamen bitmiş bir olayın bugün Show TV Arşiv’in sosyal medya hesaplarından yeniden servis edilmesine ve kapanmamış bir dava gibi sunulmasına tepki gösterdi. MüzikOnair, Nez ile iletişime geçti ve haberin detaylarını öğrendi. Nez, bitmiş bir haberin yeniden servis edilmesini kendisine düzenlenen bir linç kampanyası olduğunu ve üzerine suçlama yapıldığını vurguladı. Kullanılan manşette şahsa iftira olduğunu söyleyen Nez, yayınlanan haber ve başlıklara dava açacağını sözlerine ekledi.

SHOW TV ARŞİV’İN SOSYAL MEDYASINDAN  YAYINLADIĞI 16.02.2022 TARİHLİ HABER

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu