Müzikonair Şarkılar Bizi Söyler Reyting Yarışında O Ses Türkiye’yi Geride Bıraktı | Müzikonair
EkranSosyal

Şarkılar Bizi Söyler Reyting Yarışında O Ses Türkiye’yi Geride Bıraktı

Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun'un sunduğu müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, reyting yarışında O Ses Türkiye'yi geçti.

Sibel Can, Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’un sunduğu müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, reyting yarışında O Ses Türkiye’yi geçti. Son zamanlarda reytinglerde alt sıralarda yer alan müzik programları arasındaki reyting yarışı sürüyor. Kanal D ekranlarında yayımlanan Şarkılar Bizi Söyler programı totalde 11.sırada yer alarak 13.sıradaki O Ses Türkiye’yi geride bıraktı.

Reytinglerdeki düşüş sebebiyle erken final yapacağı iddia edilen O Ses Türkiye’nin final yapacağı iddia edilse de Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla programdan memnun olduğunu ve final iddialarının gerçek olmadığını söylemişti.

İlgili Haber: Acun Ilıcalı Açıkladı! O Ses Türkiye Final Mi Yapıyor?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)