GündemSosyal

Şarkıları Dillere Pelesenk Olan Mabel Matiz’in Gerçek Mesleği Herkesi Şaşırttı!

Şarkıları ve konser maratonuyla adından söz ettiren Mabel Matiz sahne adıyla tanınan, Fatih Karaca'nın asıl mesleğinin diş hekimliği olması hayranlarını şaşırttı.

Şarkıları ve konser maratonuyla adından söz ettiren Mabel Matiz sahne adıyla tanınan, Fatih Karaca’nın asıl mesleğinin diş hekimliği olması hayranlarını şaşırttı.

2022 yılında çıkardığı Antidepresan şarkısı ile müzik piyasasında fırtınalar estiren ve şarkısı birçok ünlü isim tarafından seslendirilen Mabel Matiz, hayatıyla da adından söz ettirmeye devam ediyor. Asıl adı Fatih Karaca olan Matiz’in asıl mesleği herkesi şaşırttı.

DİŞ HEKİMLİĞİ YAPMADI

Mabel Matiz’in İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olduğu ancak diş hekimliği yapmak yerine sanata yöneldiğini duyanlar şaşkınlığını gizleyemedi. Zaman zaman Instagram hesabından üniversite yıllarına ait fotoğrafları paylaşan Matiz, değişimiyle de adından söz ettiren isimlerin başında geliyor.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.