Seçil Gür: Belki Öldükten Sonra Kafka Gibi Efsane Olurum -
MüzikMüzik Haber

Seçil Gür: Belki Öldükten Sonra Kafka Gibi Efsane Olurum

Son şarkısı Sen Yakıştı ile müzik listelerinde yükselişini sürdüren şarkıcı Seçil Gür, Posta'ya verdiği röportajda, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Son şarkısı Sen Yakıştı ile müzik listelerinde yükselişini sürdüren şarkıcı Seçil Gür, Posta’ya verdiği röportajda, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Kendisine yöneltilen ”Sen konservatuar oku, opera eğitimin olsun ama sonra popüler kültüre hizmet eden şarkılar yap” eleştirilerine yanıt veren Seçil Gür, ” Maalesef musiki neredeyse hiç dinlenmiyor. Mesela çoğu kişi de arabesk yapmam gerektiğini söylüyor ama onu yaparsam bu kez de ‘Popu denedi olmadı, arabeske yöneldi’ diyecekler.” açıklamasını yaptı.

Ünlü şarkıcı ”Şarkılarınızın uzun yıllar sonraya da kalacak şarkılar olduğunu düşünüyor musunuz?” sorusuna da şöyle bir yanıt verdi;

Bugün müziğimi ne kadar insan dinliyorsa, ileride daha çok insanın dinleyeceğine çok eminim. Hep şu örneği veririm. Franz Kafka, dünyanın en iyi edebiyatçılarından biri ama yaşarken kim bunun farkındaydı?  Yani öldükten sonra benim de Kafka gibi bir efsane olmayacağımı kim iddia edebilir? Belki de olurum!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)