Seçil Gür'e Dolandırıcı Şoku: Talih Kuşunun Başıma Konduğunu Düşündüm! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Seçil Gür’e Dolandırıcı Şoku: Talih Kuşunun Başıma Konduğunu Düşündüm!

Kendisini bir eğlence mekanı işletmecisi olarak tanıtan kişi şarkıcı Seçil Gür'e iş teklifi yaptı. Ancak mekanın gerçek sahibinin yaptığı açıklamayla teklifi yapan kişinin dolandırıcı olduğu ortaya çıktı.

Kendisini bir eğlence mekanı işletmecisi olarak tanıtan kişi şarkıcı Seçil Gür’e iş teklifi yaptı. Ancak mekanın gerçek sahibinin yaptığı açıklamayla teklifi yapan kişinin dolandırıcı olduğu ortaya çıktı.

Posta’da yer alan habere göre; Seçil Gür’ü arayıp kendisini eğlence mekanı sahibi olarak tanıtan bir kişi, şarkıcıya yaz sezonu boyunca Bodrum ve Dubai’deki mekanlarında iş teklif etti. Üstelik bu kişi ödemeyi de sezonluk olarak ve peşin yapacağını söyledi.

Ancak bu kişinin sahtekar olduğu, mekanın gerçek sahibinin yaptığı açıklamayla ortaya çıktı.Seçil Gür, “Talih kuşunun bu kez başıma konduğunu düşündüm ama meğer sahtekarmış” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)