MüzikMüzik Haber

Şehinşah Hakaret Edenlere Dava Açacak!

Zaman zaman kendisi hakkında hakarete varan sözler sarf edilen ünlü rapçi Şehinşah, Twitter hesabından takipçilerine uyarıda bulundu.

Şehinşah’ın eski eşi Ceyda Yılmazer, geçtiğimiz gün ATV Ana Haber Bülteni’ne katılarak ünlü rapçinin evindeki eşyalara zarar verdiğini söylemişti. Yaşanan bu olay üzerine Twitter’dan açıklamalar yapan Şehinşah ise şu notu düşmüştü:

“Şimdi avukatımla Bursa 4. aile mahkemesini aradık, dosyadan haberdar dahi olmadığımızı, tebligatların elimize ulaşmadığını söyledik. Kendileri de davanın zaten reddedildiği bilgisini verdi. Yani; duruşmaya gelmiyor diye bir şey yok, ortada duruşma olduğundan haberimiz yok. Maddi olarak büyük meblağlarda zarara uğratılan taraf olmamıza rağmen şikayetlerimizi gerekli mercilere yaptığımızdan basın açıklaması yaparak hukuki süreci zedelemek istemiyoruz. Bilgilerinize.”

Ceyda Yılmazer’in ATV’ye verdiği röportajı izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

şehinşah twitter

şehinşah twitter

şehinşah twitter

şehinşah twitter

ŞEHİNŞAH HAKARET EDENLERE DAVA AÇACAK!

Yaşanan tüm bu olayların ardından gelen olumsuz yorumlar üzerine ünlü rapçi, dün takipçilerine bir uyarıda bulundu. Kendisine edilen hakaretleri önceden kulak ardı ettiğini ancak bundan sonra dava açacağını belirten Şehinşah, paylaşımına şu notu düştü:

“Arkadaşlar şu yaşıma kadar kimseye dava açmadım. Hep üşendim. Dedim ki sal ya Allah’ından bulsunlar. Ama bilginiz olsun yakınlarıma ve bana edilen hakaretlerin ulaşabildiğimiz kadarına hakaret davası açacağız, bilginiz olsun. Umursamazlık bir yere kadar.”

Ünlü rapçinin bu paylaşımı ise takipçilerinden yoğun destek aldı.

şehinşah twitter

İlgili Haber: Şehinşah Hakkında Şok Suçlama! Eski Eşi Şikayetçi Oldu

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.