Şehinşah, Khontkar'dan Özür Diledi! -
GündemSosyal

Şehinşah, Khontkar’dan Özür Diledi!

Şehinşah ve Khontkar, aralarında yaşanan kavga nedeniyle konuşmuyorlardı. Şehinşah, bugün yaptığı Twitter paylaşımında Khontkar'dan özür diledi. 

Deprem felaketinin ardından sosyal medyada birçok insan kimseyle küs kalınmaması gerektiğini hatırlatmaya başladı. Şehinşah ve Khontkar da aralarında yaşanan kavga nedeniyle konuşmuyorlardı. Şehinşah, bugün yaptığı Twitter paylaşımında Khontkar’dan özür dileyerek pişmanlık yaşadığını söyledi.

Şehinşah, “Kimse kimseye bunu yaşatmamalı” diyerek, şu ifadeleri kullandı: “Buradan sizlere mazeretler sıralayabilirim, fakat hiç bir mazeret yaptığım şeyin yanlışlığından büyük değil. Bambaşka bi başlangıcı olan iletişimimizin buraya gelmesiyse, benim anlamsız gururum açıkcası, yoksa yıllardır pişmanlığını duyduğum bir hareket. Keşke şu yaşanların ardından değil de, daha önce söyleyebilseydim asıl söylenmesi gerekeni.  Belki hayatının bir döneminde beni affedebilirsin ama içimde, olaylar yaşandığından beri pişman olduğumu ve bu pişmanlıkla yaşadımı bilmeni isterim. Özür dilerim”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)