Selami Şahin Proje Albümünü Rafa Kaldırdı -
MüzikMüzik Haber

Selami Şahin Proje Albümünü Rafa Kaldırdı

Selami Şahin hakkında çıkan iddialar ve kardeşinin vefatı sebebiyle bir süredir üzerinde çalıştığı tribute albümü rafa kaldırdı.

Kısa bir süre önce kardeşi İbrahim Şahin’in vefatıyla sarsılan Selami Şahin zor günler geçiriyor. Ünlü sanatçı, hakkında çıkan iddialar ve kardeşinin vefatı sebebiyle bir süredir üzerinde çalıştığı tribute albümü rafa kaldırdı.

Selami Şahin, geçtiğimiz günlerde “yoldan geçen kadınları sürekli ofisine davet ettiği” iddiasıyla magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyleyen Selami Şahin, iddiaları yalanlamıştı. Bu haberlerden rahatsız olan ailesi, usta sanatçıyı uzaklaştırmak için İzmir Çeşme’deki yazlıklarına götürmüştü.

Posta gazetesinin haberine göre; olayların ardından Şahin’in bir süredir üzerinde çalıştığı; Melek Mosso, Rubato, Atiye gibi ünlü isimlerin olduğu ‘Selami Şahin’e Saygı’ albümü de rafa kalktı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)