Müzikonair Selin Ciğerci Gözyaşları İçinde Anlattı: Kimseye Ödeme Yapamıyorum… | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Selin Ciğerci Gözyaşları İçinde Anlattı: Kimseye Ödeme Yapamıyorum…

Selin Ciğerci hakkında başlatılan soruşturma, mal varlığına el konulmasıyla birlikte zorlu bir süreci başlattı. Ciğerci, yaşadığı sıkıntıları sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçileriyle paylaştı.

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para aklama suçundan tutuklanması sonrasında Selin Ciğerci hakkında başlatılan soruşturma, mal varlığına el konulmasıyla birlikte zorlu bir süreci başlattı. Ciğerci, yaşadığı sıkıntıları sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla takipçileriyle paylaştı. Gözyaşları içinde, “Kimseye ödeme yapamıyorum. Annemin emekli aylığına kadar donduruldu” ifadeleriyle zor günlerini anlattı. İşte detaylar…

Selin Ciğerci, soruşturmanın başlamasının ardından duygusal bir açıklama yaparak, “Soruşturmaya girdiğim için vallahi mutluyum” dedi. Ciğerci, “Kimseye ödeme yapamıyorum, çalıştığım insanlar, tüm ailem, herkesin hesapları kapandı. Şubat geldi, maaşlar geldi, çalıştığım üreticilere mahcup oldum. Ben 40 yaşında bir kadınım, benim ve ailemin bir itibarı var” şeklinde sıkıntılarını paylaştı.

Yaşadıklarını anlatan Ciğerci, “Çalışıyorum, vergimi de ödüyorum” diyerek 60 milyon vergi ödediğini belirtti ve soruşturmanın hızlı bir şekilde sonuçlanmasını talep etti.

Annesinin emekli maaşının da dondurulduğunu ifade eden Ciğerci, faturalarını ise arkadaşlarının ödediğini açıkladı.

Ayrıca, Selin Ciğerci eski kocası Gökhan Çıra’nın da aynı durumda olduğunu ancak kendisinin çaba gösterdiğini ve ona teşekkür ettiğini belirtti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu