Semiramis Pekkan: Ajda Pekkan Fecri Ebcioğlu'nun Evini Taşladı! -
MüzikMüzik HaberVitrin

Semiramis Pekkan: Ajda Pekkan Fecri Ebcioğlu’nun Evini Taşladı!

Semiramis Pekkan, söz yazarı Fecri Ebcioğlu'nun kendisine 'Bu Ne Biçim Hayat' şarkısını yazması üzerine ablası Ajda Pekkan'ın küplere bindiğini söyledi. Semiramis Pekkan, ‘'Bir gece evinin camlarını taşlamış. Benimle 2 yıl konuşmadı.'' dedi.

Şarkıcı Ajda Pekkan, kız kardeşi Semiramis Pekkan, kariyeri ve müzik yaşamına ilişkin merak edilenleri kendi YouTube kanalında anlattı. Pekkan, ablasıyla bir dönem küslük yaşadıklarını açıkladı.

Bir gecede star olduğunu söyleyen Pekkan, merhum söz yazarı Fecri Ebcioğlu’nun kendisine şarkı yazması nedeniyle ablasıyla aralarının bozulduğunu hatta ablasının bunun üzerine bestekarın evini taşladığını söyledi. Pekkan, “Ajda çocuk işte… Aslında ikimizde çocuğuz. O sırada birimiz 19-20 diğerimiz ise 21-22 yaşlarındayız. Ajda, iki sene benimle konuşmadı. Bayağı uzak durduk birbirimizden ama onun da haklı olduğu taraflar var. O çocukluğundan beri şarkı söylemek için doğmuş bir insan. Ben öyle değilim. Ben paketi güzel yapan biriyim. O sesçi, şarkıcı. Tabii ki biraz rahatsız oldu. Sanırım insani bir duygu bilemiyorum ama bugün bu olaya çok gülüyoruz” dedi.

programı izlemek için tıklayabilirsiniz

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)