Müzikonair Serdar Ortaç: Ödemiyorum Lan! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Serdar Ortaç: Ödemiyorum Lan!

Şarkıcı Serdar Ortaç son günlerde evinden yaptığı canlı yayınlarla dikkat çekiyor. Serdar Ortaç bu kez yayın sırasında gelen ödeme emrine isyan etti.

Son dönemlerde sosyal medya hesaplarından açtığı canlı yayınlarla konuşulan Serdar Ortaç, bir yayını sırasında gelen ödeme emrine isyan etti.

Sık sık maddi sıkıntılarından bahseden ve borçları nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Serdar Ortaç sahnelere geri dönmesiyle birlikte toparlanmaya başlamıştı.

“15 milyon TL borç ödedim, çok şükür sıfırlandım. Şimdi kendime çalışma zamanı. İnşallah parayı bu defa tutarım” sözleriyle geçen yıl dikkat çeken Serdar Ortaç bu aralar sık sık canlı yayın açıyor.

GELEN ÖDEME EMRİ BELGESİ İLE ŞOK OLDU

Daha önce Sinan Akçıl’dan bu yayınları nedeniyle tepki alan Ortaç, buse sefer de yayın sırasında eline geçen belgeye bakarak bunun bir ödeme emri olduğunu söyledi ve bu emre verdiği tepkisiyle gündem oldu.

“ÖDEMİYORUM LAN”

Ortaç gelen ödeme emrine isyan ederken ‘Bir bu eksikti, ödemiyorum lan’ dedi.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)